Ставки на спорт Parimatch в Україні: види ставок і як їх робити

Parimatch є давнім лідером на ринку спортивних ставок. Роблячи ставки на спорт Parimatch, вболівальники стежать за подіями у світі великого спорту та заробляють реальні гроші, використовуючи досвід, інтуїцію та удачу. Досвідчений гравець або новачок у ставках завжди може знайти останні новини та випробувати удачу, зробивши ставку на результат команди, спортсмена чи бойового мистецтва.

Ставки Parimatch: спорт і трохи більше

Важливою перевагою сайту є можливість робити спортивні ставки Парі Матч як зі стаціонарного комп’ютера, так і з мобільного гаджета (смартфона або планшета). Мобільні ставки ні в чому не поступаються традиційним букмекерським ставкам, і клієнт може співпрацювати з конторою улюбленої букмекерської контори з будь-якого місця та в будь-який час. У дорозі, під час обідньої перерви, у відпустці ви можете зайти на сайт Parimatch, оцінити ситуацію на спортивних майданчиках і аренах і зробити ставку на спорт або переконатися в успішності вашої попередньої ставки.

Не забувайте, що Parimatch - це не просто ставки на спорт! Сайт пропонує ігрові автомати та рулетку, спортивний покер і ставки на кіберспорт. Справжній азартний гравець завжди знайде собі заняття на сайті букмекерської компанії Paris Match!

Цей короткий огляд присвячений найпопулярнішим ставкам на спорт, правилам реєстрації та роботи на порталі, а також всьому про те, як робити ставки на спорт Parimatch.

Спорт Парі Матч: види подій

У Спорт Парі Матч, наприклад, пропозиції на футбольні турніри - — як широко відомі, так і ексклюзивні для невеликої групи поціновувачів:

 • Ліга Європи УЄФА, Ліга націй УЄФА, Ліга чемпіонів УЄФА;
 • Міжклубні змагання;
 • Чемпіонат Європи;
 • Кубки та чемпіонати Німеччини, Іспанії, Франції, України, Росії, Африки та ін.;
 • Жіночі змагання в Нідерландах, Мексиці, Іспанії, Фінляндії та ін.
 • Цінителі спорту знайдуть у списку змагання з усіх країн від Австралії до Японії.

Ставки на футбол Parimatch

Перша лінія ставок, яка користується найбільшою популярністю серед членів ігрової спільноти Parimatch, це футбол (класичний британський футбол). Увійшовши на сторінку «футбол». на сайті або в мобільному додатку ви поринете в захоплюючий світ футбольних пристрастей і турнірних інтриг. У лотереї Parimatch доступні ставки на такі події:

 • Шкала УЄФА (чемпіонати, кубки, Ліга націй);
 • національні чемпіонати Європи від англійської Прем'єр-ліги до чемпіонату маленького Кіпру;
 • Чемпіонати та кубки Росії, України та інших країн на території колишнього СРСР;
 • Національні чемпіонати Південної та Центральної Америки;
 • Змагання проходили в Австралії, Азії та Африці.
 • А ви знали, що у футбол грають навіть у неспокійній Сирії та екзотичній Уганді?

Любителі спортивної грації та краси можуть з легкістю поєднати приємне з корисним і зробити ставки на результати чемпіонатів з футболу серед жінок в Англії, Австралії, Ізраїлі та Іспанії.

Футбольні ставки Парі Матч приваблюють гравців динамікою, великою кількістю різноманітних подій і широким діапазоном коефіцієнтів. Ставки на футбол, як ніякі інші, ідеально підходять для розробки довгострокової ігрової стратегії, необхідної для серйозних ставок.

Ставки Parimatch Live

Шанувальників азартних ігор особливо приваблює можливість робити ставки Live Parimatch на майбутні і навіть на ставки «прямо зараз». матчі та зустрічі. Ви можете перевірити свій досвід та удачу в розділі Live Parimatch на сайті. Перед гравцем відкривається інтерактивна стрічка спортивних подій, яка показує час початку матчу та можливість онлайн-трансляції прямо на веб-сайті. Якщо ваша улюблена команда, на яку ви робите ставку, виграє, подвійне задоволення гарантовано!

Ставки на бокс в Parimatch

Якщо командні види спорту не для вас, спробуйте ставки на бокс! Ви також можете робити ставки на боксерів та інших бійців у режимі реального часу, дивлячись поєдинки в прямому ефірі на екрані комп’ютера чи смартфона.

Правила ставок Parimatch

Ставки в букмекерській конторі Parimatch регулюються спеціальними правилами. По-перше, робити ставки на спортивні події можуть лише зареєстровані користувачі, які мають позитивний баланс на букмекерському рахунку. Крім того, гравці Parimatch повинні звернути увагу на те, що існують мінімальні та максимальні ліміти ставок.

Репутація букмекерської контори Parimatch безпосередньо залежить від правил ставок і гарантує їх дотримання гравцями та адміністрацією сайту. Перш ніж почати робити ставки на спорт в Parimatch, уважно прочитайте умови, а не просто неохайну галочку під час реєстрації. Детальна інструкція доступна на офіційному сайті букмекерської компанії Парі Матч. Будь-які питання, пов’язані з роботою, можна швидко вирішити з командою підтримки за допомогою безкоштовного телефонного дзвінка або надіславши заявку електронною поштою.

Мінімальна ставка в Parimatch становить 1 долар, 1 євро, 3 грн або 20 грн. Що стосується максимальної ставки, то її розмір залежить від виду спорту та конкретної події. Також слід зазначити, що букмекерська контора має можливість змінювати максимальну та мінімальну ставку в Parimatch без попередження чи пояснення.

Ось основні положення нашої політики ставок онлайн:

При реєстрації на сайті необхідно вказати дійсні особисті дані та номер мобільного телефону для авторизації. У деяких країнах вам потрібно буде зареєструватися в агрегаторі, який забезпечує безпеку онлайн-платежів.

У російській версії Parimatch ви можете робити ставки на спорт і кіберспорт в доларах США, євро, українських гривнях і російських рублях. Мінімальна ставка становить 1 долар, 1 євро, 3 грн.

Розмір максимальної ставки встановлюється адміністрацією і залежить від виду спорту та статусу події.

Компанія встановила щоденні та місячні ліміти зняття коштів. Розмір ліміту залежить від валюти та країни, де знаходиться гравець. На ліміт також впливає статус гравця - — перевірка може бути частковою або повною.

Виведення та поповнення можна здійснювати різними способами: за допомогою банківських карток, електронних гаманців, терміналів і платіжних агентів. Операція займає від кількох секунд до 15 хвилин.

Перевірте свої спортивні навички та удачу, зареєструвавшись у Parimatch зараз!

Як робити ставки на спорт в Parimatch: поради новачкам

Букмекерська контора Parimatch намагається полегшити звикання нових гравців до ставок. Дізнайтеся, які функції доступні на поточному веб-сайті та в мобільному додатку. Ставки Parimatch пропонують широкий спектр подій, де ви можете отримати прибуток від своїх спортивних знань.

Як робити ставки на спорт в Parimatch Україна?

Усі коефіцієнти можна переглянути на сайті навіть без реєстрації, але перед тим, як робити ставки, необхідно створити обліковий запис. Зробити це можна будь-яким способом: з комп'ютера, мобільного браузера або через додаток. Процедура завжди однакова, потенційні гравці повинні виконувати такі дії:

 1. Перейдіть на сайт або додаток для ставок.
 2. Натисніть на кнопку «Реєстрація».
 3. Виберіть країну і валюту, введіть номер телефону, придумайте пароль.
 4. Підтвердьте контактний телефон, правильно заповніть всю інформацію про себе в особистому кабінеті.

Останній пункт не обов'язковий, щоб почати робити ставки, але рекомендується зробити це відразу. Таким чином ви зможете швидше вивести свої виграші після перших вдалих ставок.

Наступним кроком ставок є внесення депозиту. Виберіть "Депозит" в особистому кабінеті. У цьому розділі ви побачите понад двадцять способів зробити депозит. Вибирайте найзручніший, але враховуйте, що при виведенні коштів ви повинні використовувати його. Наприклад, неможливо внести через WebMoney і потім вивести гроші на банківську картку.

Тепер, коли у вас є кошти для ставок, виберіть події, які вас цікавлять. Виберіть відповідний вид спорту чи чемпіонат у лівій частині екрана. З’являться майбутні події, але за замовчуванням ви побачите не весь рядок, а лише коефіцієнти на матч і тотал. Якщо їх достатньо, натисніть безпосередньо на потрібному курсі. Якщо вас цікавлять розширені параметри, клацніть назви команд, щоб відкрити всю лінію, включаючи гандикап, правильний рахунок та інші варіанти ставок.

Одинарна ставка

Цей вид ставки Parimatch є найбільш очевидним для всіх гравців. Одиночний працює дуже просто, виберіть одну подію для прогнозування. Якщо ваш прогноз ставки виявиться правильним, ваш виграш дорівнюватиме сумі, яку ви зробили за ставку, помноженій на коефіцієнт. Наприклад, якщо ви поставите 100 грн на подію з коефіцієнтом 2,0, ви отримаєте 200 грн у разі успіху. Дотримуйтесь інструкцій у попередньому параграфі, щоб знайти потрібну подію.

У Parimatch доступні одиночні ставки як перед матчем, так і в реальному часі. У першому випадку варто ознайомитися з передматчевою аналітикою, тобто оглядом попередніх зустрічей команд. Якщо ви робите ставки в реальному часі, спробуйте самостійно стежити за тим, що відбувається під час гри. Для зручності завантажте додаток на свій смартфон, адже подія, яка вас цікавить, може застати вас далеко від дому.

Парі Матч Експрес ставки

Цей вид ставок дуже популярний у букмекерської контори Парі Матч. Це більш ризикований, але дуже практичний спосіб отримати великий виграш. Щоб створити екскурсію, додайте дві або більше подій до вашої ставки, а потім клацніть вкладку Експрес. Усі шанси помножуються, і ви отримуєте великий потенціал виграшу. Однак, щоб виграти, потрібно правильно передбачити кожну подію. Максимально можливий коефіцієнт для однієї ставки Pari становить 2000.

Поради початківцям гравцям

Недосвідчені клієнти ставок допускають кілька поширених помилок і швидко зменшують свої депозити. Щоб їх уникнути, дотримуйтеся простих порад:

 • Намагайтеся не робити ставки на матчі улюблених команд. Об'єктивність значно падає через особисті переваги гравця.
 • Уникайте великих подвійних ставок. Саме тут букмекери отримують найбільші прибутки. Набір із 10+ ставок програє 90% навіть із найнижчими коефіцієнтами.
 • Дізнайтеся, як робити ставки live і уважно стежити за подіями. Так можна зловити найсмачнішу "смачну" коефіцієнти, тому що букмекерська контора не завжди встигає відразу відреагувати на нові фактори.
 • Хоча б на перший час знайдіть експертів з авторитетом і високим відсотком правильних прогнозів. З часом ви навчитеся у них робити точніші прогнози.
 • Вибирайте ті види спорту, якими займаєтесь і знаєте давно. Високий ризик того, що ви піддастеся безпідставній спокусі високих шансів.
 • Відкрийте для себе корисну функцію CashOut у Parimatch. Це дозволить вам виграти до кінця матчу або анулювати ставку, коли справи почнуть йти погано.

Обов’язково ознайомтеся з поточними умовами та бонусами. Помилки під час створення облікового запису можуть серйозно уповільнити або перешкодити вилученню грошей.