Parimatch Live — особливості та переваги

Букмекерська контора Парі-Матч спеціалізується не тільки на прийомі live-ставок з передматчевої лінії, а й на онлайн-прогнозах. У розділі ставок live гравці Парі-Матч мають можливість робити ставки на всі найцікавіші спортивні події, що відбуваються на даний момент. Категорія ставок Parimatch live має багато чудових пропозицій, букмекерська контора Parimatch Live подбала про те, щоб сайт був дуже функціональним і простим у використанні. Кожен може знайти для себе корисну інформацію про ставки в реальному часі, інструкції, типи ставок і пропозиції послуг прямої трансляції. Огляд включає події, пов’язані з баскетболом, футболом і тенісом.

Як робити ставки live на Parimatch

Розділ Parimatch Live — це сервіс, який дозволяє учасникам ставок знаходити актуальну інформацію про спортивну подію в реальному часі та робити ставки live. Ставки в live-частині можна робити за допомогою мобільного телефону або комп’ютера, live-ставки на Parimatch доступні після розміщення відповідної позиції у верхньому меню. Є можливість додавати збіги до категорії улюблених. За бажанням Live line може бути розділений за чемпіонатами або видами спорту, крім того, передбачені події з відеотрансляцією. При цьому Paris Match не шукає події за ключовими словами.

Правильний спосіб робити ставки live доступний лише одним клацанням миші та вимагає наступних кроків:

  • продовження заповнення купона;
  • Введіть суму (потрібен достатній баланс рахунку);
  • можна погодитися на коригування live-ставок незалежно від відсотка зміни.

Працювати на сайті Pari Match Live легко, але потрібна реєстрація та авторизація. Після того, як ви знайшли бажану ставку live, просто натисніть на результат, який вас цікавить, після чого дані відобразяться в купоні в правій частині екрана. Потім в інструкціях вказується сума ставки, після чого робиться ставка.

Пропозиція ставок у прямому ефірі Парі Матч

Для того, щоб зробити ставку на parimatch live ставок, гравець повинен зайти в розділ «Ставки LIVE&# 187;. Тут клієнт букмекерської контори Parimatch матиме доступ до близько 100-200 різних спортивних подій, які відбуваються в будь-який момент часу. Адміністрація порталу подбала про безперебійну роботу, лінійка Live Parimatch містить максимальний список яскравих пропозицій під різноманітними анонсами.

На сайті букмекерської контори кожен вид спорту виділено окремим кольором. Це дозволяє гравцям візуально розрізняти різні чемпіонати, турніри та ліги. Крім того, незабаром розпочнуться заходи, а також заплановані змагання, матчі та протистояння. Ставки дуже багаті, але розкид залежить від статусу події. Через додаток можна робити ставки в реальному часі з тими ж пропозиціями, що й під час доступу з комп’ютера. Для того, щоб зробити ставку live, гравець повинен вибрати одну або кілька подій в онлайн-букмекерській конторі Парі Матч. Перед вибраними подіями виберіть і натисніть кнопку "Показати НАЖИВИЙ РЕЖИМ".

У категорії ставок live на невеликих ринках доступно близько 20-30 варіантів. Букмекерська контора також поступово зменшує кількість пропозицій ближче до кінця Live-події, але базові результати залишаються доступними до кінця гри.

Де дивитися результати Parimatch у прямому ефірі

Букмекерська контора Parimatch у Україні пропонує своїм клієнтам не лише ставки під час гри, а й онлайн-відстеження матчів. Для цього потрібно зайти в розділ Parimatch Livescore.

Залежно від типу спортивної події, гравець матиме доступ до трансляції матчу в стандартній, розширеній, демонстраційній або телеверсії. У розділі ставок live букмекерської контори Parimatch найчастіше доступна демо або інтерактивна трансляція спортивної події. Це означає, що гравець може візуально стежити за атакою і контратакою гравців, володінням м'ячем, показом пенальті і кутових, коментарем матчу, а також його рахунком і статистикою. Ця інформація буде доступна в онлайн-результатах Parimatch для подій, біля яких є піктограма Score Center.

Футбол

Оскільки за футбольними подіями стежать у всьому світі, Українська компанія Parimatch намагається запропонувати якомога більше варіантів результату. Це також видно в категорії Live, де гравці звертають увагу на широке висвітлення матчів. Значна частина ігор у ростері — це турніри вищого рівня, але ними букмекерська контора Parimatch не обмежується. Часто можна побачити нижчі ліги, а також африканські, азіатські та європейські ігри. На юнацькі матчі також пропонуються ставки, в більшості випадків крім основного рахунку є пропозиції на сегменти, перехоплення та індивідуальні результати.

Хокей

Розділ веб-сайту «Парі Матч» містить найновіші турніри - — КХЛ, НХЛ, Чемпіонат Європи. Цей розділ доповнено коротким хокейним звітом. Любителі спорту насолоджуються можливістю робити ставки в прямому ефірі в різних варіантах, більшість ігор мають такі ж пропозиції, як і в прематчеві. Тут є всі класичні ставки: нічия, командна перемога тощо. Є також результати періодів, невелика маржа, індивідуальні ставки, пенальті та командні підсумки.

Теніс

Тенісні турніри досить привабливі, особливо клієнти букмекерської контори Parimatch люблять ставки live. Офіс вражає великою кількістю турнірів світового рівня, від Futures до Grand Slam. Для особливо масштабних заходів, які привертають увагу публіки, відкриваються широкі черги. Є десятки результатів, ігор, сетів, коефіцієнтів і багато загальних варіантів.

Баскетбол

Parimatch надає доступ до ставок на Єдину Лігу ВТБ, НБА, Євролігу та великі європейські змагання. Окрім типових результатів, пропонуються додаткові пропозиції. Ставки на фол, включаючи індивідуальні та командні тотали, перемоги суперника тощо.