Ставки на баскетбол Parimatch

Баскетбол є одним із найпростіших з чотирьох основних видів спорту. Подібно до футболу, у баскетболі використовуються ставки на розподіл очок на сторони (команди), а також ставки на більше/менше. Якщо ви знаєте, як робити ставки на футбол, ви вже знаєте, як робити ставки на баскетбол із Parimatch.

Parimatch пропонує любителям спорту одну з найширших і найсучасніших ліній ставок на баскетбол. Ставки Парі Матч Баскетбольна Суперліга можна робити на головному сайті Парі Матч, а також у його мобільній версії та додатках. Багато гравців звертають увагу на баскетбольну секцію, адже ставки в цій дисципліні характеризуються широким спектром можливостей заробітку.

Баскетбольні та НБА ліги

Головною перевагою Parimatch у ставках на баскетбол є широка пропозиція, де гравці мають у своєму розпорядженні ставки перед матчем і під час гри на такі турніри, як:

  • НБА та інші американські ліги (чоловічі та жіночі, професійні та університетські);
  • Чемпіонати Японії, Кореї, Австралії, Південної Америки (завдяки такому географічному охопленню ставки на баскетбол на сайті Parimatch можна робити 24/7);
  • Чемпіонати європейських країн серед чоловіків і жінок (є як великі чемпіонати, такі як Іспанія, Німеччина, Туреччина, так і менш популярні турніри - Кіпр або Швейцарія);
  • Чемпіонат України різного рівня;
  • Міжнародні клубні змагання (Ліга Чемпіонів, Єдина Ліга ВТБ та ін.)
  • Світ, Європа, Азія тощо.

Багато букмекерських контор відкривають облікові записи на Parimatch.com лише для того, щоб робити ставки на матч Pari Basketball у Україні. Особливо популярним і затребуваним турніром для букмекерських контор Parimatch у всьому світі є НБА. Це еталонні чемпіонати, які встановлюють найвищі стандарти у спорті.

Ця американська баскетбольна ліга має трирівневу структуру з передсезонним сезоном, регулярним сезоном і плей-офф. Тому ставки на баскетбол доступні цілий рік. Довгострокові ставки на NBA доступні в Parimatch. Ви можете робити ставки на баскетбол на плей-офф, порівнювати окремі клуби за набраними очками в регулярному сезоні, робити ставки на чемпіона.

Парі Матч ставки на баскетбол

Особливості ставок на баскетбол

Щоб успішно робити ставки на баскетбол і отримувати прибуток, потрібно вибрати правильну стратегію. Кожен клієнт букмекерської контори Parimatch повинен знати наступні особливості цієї гри на командну дисципліну:

Різні турніри мають різну тривалість чвертей (США-Азія — 12 хвилин, Європа — 10);
Ставки Pari пропонують широкий спектр гандикапів і підсумків, які потрібно використовувати, щоб отримати хороші коефіцієнти;
У ставках live можна працювати зі стратегією наздоганяння в чвертях (аутсайдери, тотали, ставки на парні/непарні);
Матчі часто закінчуються овертаймом, тому має сенс робити великі ставки на більш-менш рівні команди.

В Інтернеті є багато інструкцій щодо того, які стратегії ставок на баскетбол є доцільними та як ними користуватися. Крім того, спорт настільки популярний, що існує безліч телеканалів, новинних порталів і ЗМІ, які публікують огляди різних баскетбольних турнірів і прогнози на окремі ігри.

Букмекерська компанія Parimatch підготувала для своїх клієнтів зручний мобільний додаток для iOS та Android. За допомогою цього додатка ставки на баскетбол перед грою та в прямому ефірі, а також ставки на віртуальний баскетбол доступні будь-де. Крім того, багато ігор транслюються в прямому ефірі, що приваблює багатьох любителів баскетболу.

Ставки на баскетбол у букмекерській конторі Parimatch — найкращий варіант, якщо ви збираєтеся робити ставки на баскетбол протягом тривалого часу. Він має зручний інтерфейс ставок, а співвідношення ліній, спредів і котирувань є одним із найкращих на міжнародному ринку ставок.

Як і в будь-якому іншому виді спорту, успіх у ставках на баскетбол зводиться до пошуку вигідних команд і ліній. Як і в будь-якому виді спорту, у Parimatch доступні матчі та статистика, а це означає, що гравець має всі інструменти для виявлення фаворитів. Незважаючи на те, що ситуація на змаганнях така, що є ядро ​​домінуючих команд і велика кількість «аутсайдерів», букмекерська контора намагається підтримувати баланс між підказками ставок.

Ставки на Basketball Parimatch вимагають базових знань про баскетбол і ставки. Решта прийде з досвідом.

Як робити ставки на баскетбол

Ставки на Баскетбол Парі Матч, як уже згадувалося, схожі на ставки на футбол. Тож перехід від футболу до париматчового баскетболу буде безболісним. Розглянемо найпопулярніші види ставок.

Ставки на розворот – це найпопулярніша форма ставок на баскетбол, яка в основному є формою ставок на гандикап. Баскетбольний париматч може бути таким: Лос-Анджелес Лейкерс -5,5 проти Бостон Селтікс +5,5.

 

Зміст