Мобільний додаток Parimatch 

Щоб завантажити мобільний додаток Parimatch, необхідно зайти на офіційний сайт і почати завантаження безкоштовно або з магазинів операційної системи. Унікальна програма функціонально не відрізняється від основного сайту, тому з її допомогою ви можете робити ставки на будь-який вид спорту. Крім того, у додатку стає можливим робити прогнози в усіх географічних точках, де є підключення до Інтернету.

Поля ставки на спорт в Україні може прогнозувати спортивні події не тільки з комп’ютера, а й за допомогою мобільного додатку Parimatch. Завантажити його можна з офіційного сайту букмекерської контори. Букмекерській конторі вдалося зберегти весь функціонал сайту в мобільному додатку та зробити процес розміщення ставок з телефону максимально комфортним для користувача. Усе, що вам потрібно, щоб комфортно робити ставки, це стабільне підключення до Інтернету, кошти на вашому рахунку та трохи вільного часу.

Де завантажити мобільний додаток Parimatch

Програма ставок дозволить вам забути про будь-які часові та територіальні обмеження. Мобільний додаток Parimatch можна безкоштовно завантажити наступним чином:

 • через App Store для пристроїв iOS;
 • з офіційного сайту Parimatch або через робоче дзеркало, завантаживши інсталяційний файл apk для пристроїв Android;
 • із зовнішніх ресурсів!

Рекомендується встановлювати програму тільки з офіційного сайту Parimatch і офіційних магазинів додатків. Використання посилань з неперевірених джерел може призвести до негативних наслідків і некоректної роботи програми, а також зараження пристроїв вірусами і втрати персональних даних.

Як встановити додаток на android

Найкращий спосіб швидко завантажити Parimatch для Android - це скористатися прямим посиланням з домашньої сторінки букмекерської контори. Перейдіть на офіційний веб-сайт parimatch.com із пристрою, на якому плануєте використовувати програму, і дотримуйтесь інструкцій нижче:

 • відкрити розділ «Мобільний додаток»;
 • вибрати значок програми Android;
 • завантажити файл APK;
 • перейдіть у налаштування мобільного пристрою, щоб дозволити встановлення програм за межами Google Play;
 • встановіть додаток!

Програма для ставок Parimatch Polska не розповсюджується через магазин Google Play відповідно до правил компанії. Тому завантажити Парі Матч для пристроїв Android можна тільки на сайті букмекерської контори. Щоб оновити додаток, потрібно видалити застарілу версію і встановити нову за вже знайомою схемою.

Якщо на вашому пристрої недостатньо вільної пам'яті, то мобільна версія Parimatch буде найкращим рішенням для вас. Він містить усі функції та налаштування, необхідні для розміщення ставок та здійснення грошових операцій.

Як встановити додаток для iOS

Щоб завантажити та встановити Parimatch на свій пристрій iOS, потрібно лише кілька хвилин. Програма доступна в App Store, а процедура встановлення ідентична установці будь-якого іншого програмного забезпечення. Знайти інструмент можна самостійно, ввівши назву букмекерської контори в рядок пошуку магазину або скориставшись прямим посиланням з сайту букмекерської контори. Просто виберіть програму та натисніть кнопку Завантажити, щоб завантажити програму.

Parimatch безкоштовний, тому вам не потрібно підписуватися та платити щомісяця. Програма оновлюється автоматично.

Огляд програми Parimatch: особливості для Android та iOS

Не витрачайте час і завантажте Parimatch на свій телефон зараз, щоб отримати доступ до повного функціоналу букмекерської контори. Серед ключових переваг програми:

 • швидка авторизація та реєстрація в додатку без відвідування офіційного сайту;
 • доступ до грошових операцій (внесення та виведення коштів);
 • можливість підключення до однієї з багатьох прямих відеопотоків подій;
 • доступ до історії ставок;
 • можливість додавати чемпіонати, ліги, дивізіони, а також конкретні події в «Вибране»;
 • доступ до подій онлайн та в прямому ефірі!

За допомогою програми ви можете зв’язатися з цілодобовою службою підтримки з будь-якими запитаннями.

Демонструвати

Версія для мобільних пристроїв виконана в фірмових кольорах Parimatch. Інтерфейс програми повністю повторює зовнішній вигляд головної сторінки Parimatch, яку бачать користувачі в браузері. Завдяки продуманому поєднанню світлих і темних тонів досягається максимальний комфорт використання. Тут немає численних рекламних банерів і зайвих елементів, а всі розділи і кнопки управління компактні. Цей лаконічний дизайн інтерфейсу зробив програму дуже популярною серед гравців, які все частіше використовують свій телефон, щоб робити ставки та керувати своїм рахунком.

Функціональний

Вирішивши завантажити мобільну версію, ви отримаєте доступ до повного функціоналу основного ресурсу та широкого вибору способів оплати. Тут є все, щоб робити ставки на спорт та кіберспорт, проводити грошові операції, активувати та розміщувати бонуси. Також розробники передбачили можливість ставки в 1 клік і спрощену систему додавання результатів у купон. У додатку доступна статистика і всілякі прогнози. Щоб підключитися до однієї з прямих трансляцій і робити ставки, необхідно увійти в додаток під своїм логіном і паролем з сайту букмекерської контори. Неавторизованим користувачам доступна обмежена функціональність програми.

Результат

Рішення завантажити Parimatch надасть вам багато переваг, оскільки ви зможете робити ставки на свій улюблений вид спорту, не прив’язуючись до стаціонарного комп’ютера. Інтерфейс програми відрізняється максимальною простотою і зручністю, завдяки чому вам забезпечений високий комфорт під час розміщення ставок і навігації по ділянках ліній. Інструмент займає мінімум місця і доступний користувачам абсолютно безкоштовно.

Щоб завантажити Parimatch, вам не потрібні спеціальні знання. Просто дотримуйтесь інструкцій щодо встановлення програми на вашому пристрої з операційною системою, яку ви використовуєте, щоб почати грати в спортивні ставки вже сьогодні та отримувати реальні виплати.