Ставки на CS GO в Parimatch

Ставки GS GO популярні як серед досвідчених гравців, так і серед новачків, оскільки кіберспорт вважається однією з найпопулярніших дисциплін, яка може конкурувати з традиційними видами спорту. Звичайно, відвідувачі ставок все ще роблять ставки на футбол і волейбол, але все більше їх тягне до кіберспорту.

Спортивні букмекерські заклади в Парижі зафіксували справжній сплеск кіберспорту в 2013 році. Чому користувачі активізувалися саме в цей період? У 2011 році відбулася прем'єра культової серії комп'ютерних ігор Counter-Strike, а в 2012 році шанувальники комп'ютерних ігор і шутерів дочекалися офіційної прем'єри.

Parimatch CS:GO

Ставки CIS GO в Parimatch

Зареєстровані користувачі букмекерської контори Parimatch мають багато можливостей робити ставки на кіберспорт, CS GO або Dota. Що стосується CS:GO, то тут регулярно проводяться регіональні та міжнародні турніри, інформацію про які можна знайти на офіційному сайті букмекерської контори у вкладці Parimatch CS GO.

  • Великі турніри - найцікавіші варіанти ставок. Мейджори, або як інколи називають цей вид кіберспортивних змагань, характеризуються наявністю великого призового фонду. Крім того, команда з кіберспорту є командою світового рівня, і її участь не повинна залишитися непоміченою!
  • Змагання нижчого класу призначені для нових гравців, які планують стати частиною світу гравців, захоплених KC GO. Незначні змагання відносяться до змагань з кіберспорту для молодого покоління, для якого ця гра нова. Шанс взяти участь має кожен бажаючий гравець, адже вони проводяться досить часто, і відбір не такий суворий, як у випадку з мажорами. Щоб взяти участь у менших турнірах, достатньо заповнити реєстраційну форму, підготувати коротку інформацію про себе та надіслати її організаторам. Призовий фонд не такий важливий, як головні!

Важливі турніри включають ESL One, FACEIT, PGL та багато інших. Чемпіонат WESG, який уже називають «Олімпійськими іграми кіберспорту», ​​приваблює професійних гравців і гравців із великими призовими фондами.

Ставки CS GO

Букмекерські контори по всьому світу можуть пропонувати різні коефіцієнти, де коефіцієнти представлені в традиційній європейській формі. Десяткові коефіцієнти, або європейські коефіцієнти, також використовуються в Parimatch (2.1). Але гравець може зустріти більш дробові коефіцієнти (11/8), які називаються британськими, американськими (позитивний +120 і негативний -500).

Немає сумніву, що Parimatch використовує європейські коефіцієнти спеціально, але коли ви отримуєте доступ до сайтів онлайн-ставок по всьому світу, ви повинні враховувати різницю у відображенні коефіцієнтів.

Букмекерська контора Parimatch відома тим, що має дуже широкий вибір видів спорту, що також стосується CS GO. Ви можете вибрати такі події, як PGL Major або ELEAGUE Major, хоча багато порадників все ще роблять ставки на результати ESL One або DreamHack Open. Користувачі BC також з нетерпінням чекають PGL Major Stockholm 2021, який, як очікується, приверне мільйони шанувальників CS GO до екранів їхніх мобільних пристроїв і ПК.

Вибираючи кіберспортивну подію, ви повинні «прочитати» і знати дещо про команду гравця, щоб переконатися, що ваші ставки не підуть на користь букмекерської контори. Рекомендується робити ставки на найсильніші клуби, якщо ви граєте вперше. Ви повинні бути обережними в передматчевих ставках, але у вас більше шансів виграти в live-ставках, хоча коефіцієнти можуть бути нижчими в live, ніж у передматчевих ставках.

Багато людей роблять ставки на суми карт і виграють. Які найкращі шанси? Бажано рівень 2.0 або вище. Середній показник становить 2,5, але це для гри, виміряної з мінімальним депозитом на рахунку або невеликою сумою грошей.

Переваги ставок на CS GO

  • CS GO визнана однією з найпопулярніших командних комп’ютерних ігор у світі, тому букмекерські контори пропонують широку лінійку та великий вибір ставок із привабливими коефіцієнтами!
  • У Counter-Strike є рідкісні предмети, включаючи ножі, скрині, рукавички, графіті, скіни, цінні в грі. Їх можна придбати за власні гроші на спеціальних сайтах або отримати в якості винагороди. Однією з переваг їх наявності є можливість розміщувати речі. Ставки на скіни можуть приносити вражаючі прибутки, враховуючи той факт, що деякі гравці отримують скіни в подарунок.