Інструкції щодо виведення коштів Parimatch

Виведення грошей з Парі Матч - це процедура переказу виграшних коштів з рахунку гравця на банківську картку, електронний гаманець, номер оператора мобільного зв'язку. Щоб легко виводити гроші з Парі Матч, ми дотримуємося «золотого правила», яке діє в індустрії азартних ігор. Переказ коштів можливий за умови, що операція поповнення та зняття коштів була здійснена за допомогою одного платіжного інструменту. Таким інструментом є картка Visa або MasterCard, рахунки електронних гаманців, перекази тощо. Як правильно виводити гроші, ми розповімо в огляді відомої букмекерської контори.

Основні способи виведення

Виведення коштів із Pari Match у Україні відбувається за розкладом, і гравці обирають бажаний платіжний інструмент, щоб отримати свої виграші. Кількість платіжних систем у списку вказує на кількість інструментів. Здійснені транзакції та час їх розміщення відображаються на myAlpari, у розділі «Статистика».

Перш ніж виводити зароблені гроші з сайту ставок, не забувайте, що операції по введенню грошей на ігровий рахунок і виведенню зароблених здійснюються через одну опцію. Наприклад, якщо ви вносите депозит за допомогою мобільного номера, ви зможете зняти гроші лише на той самий номер. Ви не можете переказати гроші на картку чи електронний гаманець, оскільки програмне забезпечення блокує цю операцію.

Кредитна карта

Перерахування грошей на картку за допомогою Парі Матч є найпопулярнішим способом оплати. 75% клієнтів букмекерської контори є власниками дебетових і банківських карток. Тому вивести гроші за допомогою Parimatch не складе труднощів, адже картка завжди під рукою.

Букмекерська контора дозволяє виплачувати виграш на будь-яку банківську картку платіжних систем MasterCard і Visa. Депозит українских гравців у грн. Банківські установи мають право стягувати плату за послуги. Залежно від політики банку ця комісія коливається від 1,5% до 1,8%.

Що стосується тривалості депозиту, то він коливається від 15 хвилин до 72 годин. Трансфер здійснюється в будні дні, у вихідні програма не працює.

Паризький алгоритм виведення Зіставте на карті:

 • зайти в особисту камеру схову гравця;
 • Відкрийте вкладку «Платежі»;
 • Серед представлених платіжних інструментів виберіть банківські картки;
 • Введіть суму для виведення;
 • Підтвердити реєстрацію.

Українскі гравці часто виводять свої виграші на банківську картку. Банк надає простий алгоритм фінансових операцій, а перерахування грошей з депозиту Parimatch відбувається цілодобово.

До телефону

Ті гравці, які заходять на сайт азартного порталу, щоб урізноманітнити свій вільний час, можуть вивести гроші з parimatch на рахунок мобільного оператора. Завдяки мобільним платежам ви можете мати гроші на своєму рахунку в будь-який час і забути про переказ грошей на свій мобільний телефон. Відповідно до чинного законодавства, ця опція доступна для операторів з Україні, України та Росії.

Деякі оператори не стягують комісію за переказ, а час депозиту становить від 1 хвилини до 12 годин. Серед українских операторів на сайті букмекерської контори вказані Orange, Play, Plus. Інструкція Парі Матч щодо переведення на мобільного оператора така:

 • Авторизація на сайті букмекерської контори;
 • Використовуйте вкладку «Виведення коштів»;
 • Замовити виведення у відповідному розділі;
 • введіть суму;
 • Введіть номер свого мобільного оператора.

Правило полягає в тому, що поповнення балансу відбувається швидко. Примітка: за виведення грошей з Парі Матч на Українскі мобільні номери стягується комісія 1%.

Webmoney

Електронні гаманці стали невід’ємною частиною сучасного життя. Гаманці корисні для тих, хто не має банківської картки і хоче платити онлайн і здійснювати перекази. Букмекери обирають перекази на електронні гаманці через їх швидке зарахування та лояльну комісію за обслуговування. Пропозиція електронних гаманців залежить від валюти, в якій здійснюється переказ:

 • для доларів і євро &# 8212; Skrill, Perfect Money, EcoPayz, Jeton і Webmoney;
 • за злотий - &# 8212; гаманець один;
 • За рублі &# 8212; Qiwi або Neteller.

Переказ з рахунку Parimatch на електронний гаманець займає до 12 годин. Наприклад, з Parimatch на Webmoney гроші надходять протягом 30 хвилин. Крім того, оплата можлива як через касу офісу, так і банківським переказом. Варто відзначити, що PM була першою букмекерською конторою, яка працювала з блокчейном. Виведення коштів із Pari Match здійснюється шляхом конвертації біткойнів у фіатні гроші.

Правила та умови

Виведення грошей на Парі Матч можливе тільки після верифікації. Під час процедури необхідно надати копії документів, що підтверджують особу учасника парі. Букмекерська контора перевірить справжність документів протягом 24 годин. Як тільки обліковий запис буде перевірено службою безпеки, буде відкрито доступ до виведення коштів. Букмекерська контора має право блокувати перекази з кількох причин:

 • інформація в анкеті заповнена некоректно;
 • інформація про власника банківської картки / електронного гаманця не збігається з інформацією в паспорті;
 • сталася помилка під час введення реквізитів платіжного засобу;
 • директор не повнолітній;
 • ставка була зроблена неправильно;
 • гравець порушує правила банку.

Термінали доступні для депозитів і зняття виграшів. У разі виникнення проблем з фінансовими операціями звертайтеся до служби підтримки Parimatch. У деяких випадках гравці повинні пройти додаткову авторизацію. Перед тим, як подати заяву про відмову від договору, необхідно ознайомитися з правилами, викладеними на сайті букмекерської контори.

Виведення коштів з Парі Матч можливе наступного дня після їх зарахування на рахунок гравця. Портал блокує клієнтів, які налаштували більше одного облікового запису. Мультиакаунти є порушенням регламенту букмекерської контори. Крім того, використання програмного забезпечення для автоматизації ставок заборонено. Адміністрація нагороджує клієнтів бонусом за поповнення рахунку.

Обмеження

Букмекерські компанії встановлюють ліміти виплат, і Pari Match не є винятком. Максимальна сума зняття з Pari Match залежить від обраного платіжного інструменту. Для банківських карт ліміти Parimatch залежать від обраної валюти. Наприклад, для депозиту в грн встановлено обмеження в 1500 грн. Букмекер не встановив максимального ліміту для переказів в доларах і євро, але ліміти встановлюються банками.

Платіж на номер мобільного оператора не перевищує 750 грн, а до 2000 грн можна зняти протягом 30 днів. Клієнти Українського мобільного оператора Orange платять до 400 грн, Play — 150 грн і плюс — 450 грн. Що стосується електронних гаманців, зняття коштів обмежено Qiwi та Neteller — 750 грн і 4000 грн відповідно.